Od dzisiaj na drodze wojewódzkiej prowadzącej przez Marciszów trzeba liczyć się z utrudnieniami w ruchu. Rozpoczęła się przebudowa odcinka od skrzyżowania z drogą nr 5 do byłego urzędu gminy.
W ramach prowadzonych prac na tym odcinku powstanie m.in. chodnik, którego do tej pory nie było. Po zakończeniu prac ten odcinek ma być bezpieczniejszy. Remont ma się zakończyć do końca roku.
Na razie wprowadzone zostało ograniczenie prędkości do 40 km/h, zakaz wyprzedzania oraz zwężenie drogi. Prace rozpoczęły się od wycinki krzewów i drzew.
Warto na tym odcinku zwolnić i patrzeć, co się aktualnie dzieje wzdłuż drogi.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze