Tancerze KTT Fraszka startowali w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego "Świdnica 2016" o Puchar Wójta Gminy Świdnica koło Poznania.
Tomasz Grochalski z Agatą Homoncik zajęli trzecie miejsce w stylu standard i szóste w stylu latynoamerykańskim w kategorii powyżej 15 lat klasa D.
W kategorii Senior 1 (30+) wystartowała para Adam Wolak z Wiolettą Barciś.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze