Mycie, odkurzanie, polerowanie, czyszczenie, malowanie... druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej szykują przekazanego im z Państwowej Straży Pożarnej ciężkiego MAN'a do wprowadzenia do służby.
Pojazd służył w PSP od 2012 roku. Brał udział w akcji gaszenia pożarów w Grecji. Obecnie pojazd jest uzbrajany przez ochotników w niezbędne narzędzia do działań ratowniczo-gaśniczych. Część sprzętu została dopiero co zakupiona. Nowy sprzęt trafił również do drugiego pojazdu w Krzeszowie.
MAN w Krzeszowie przechodzi odświeżenie. Druhowie polerują karoserię, odświeżają felgi i malują metalowe schodki. Pojazd otrzyma nowe numery operacyjne i herb krzeszowskiej jednostki.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze