Dom Kultury w Lubawce organizuje kolejny cykl warsztatów. TO kontynuacja zeszłorocznych zajęć.
Warsztaty odbywać się będą w marcu, maju, czerwcu i lipcu. W sumie zaplanowano 15 spotkań, w których uczestniczyć ma 300 osób z Polski i Czech. Zajęcia piątkowe odbywać się będą od godziny 16 do 20, w soboty i niedziele od 10 do 15.
harmonogram warsztatów:
Zapisy na warsztaty w ramach polsko-czeskiego projektu możliwe są:
Formularz zgłoszeniowy https://docs.google.com/document/d/1Ogcn0OZ9VYbRh8yImBC2gy-rVjE-MjZFa_qXfvEJ2Kg/edit
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze