Reklama

Sztafety na mistrzostwach świata

Na Mistrzostwach Siata juniorów i juniorów młodszych w biatlonie rozegrane zostały sztafety mieszane. W zawodach rozgrywanych w Szwecji (Oestersund) startują zawodni z powiatu kamiennogórskiego.

W kategorii juniorów młodszych polska sztafeta zajęła siódme miejsce. Polskę reprezentowali: A. Liszka, M. Germata, I. Kusztal i G. Galica. Mistrzami została sztafeta norweska, drugie miejsce zajęła sztafeta niemiecka, a trzecie reprezentacja Francji.

W sztafecie juniorów wygrała drużyna niemiecka, przed francuską i austriacką. Reprezentacji polski zajęli ósme miejsce. Wystartowali: A. Nędza-Kubiniec, B. Skrobiszewska, K. Badacz i F. Suchodolski.

Reklama


 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: IBU
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama