Na Mistrzostwach Siata juniorów i juniorów młodszych w biatlonie rozegrane zostały sztafety mieszane. W zawodach rozgrywanych w Szwecji (Oestersund) startują zawodni z powiatu kamiennogórskiego.
W kategorii juniorów młodszych polska sztafeta zajęła siódme miejsce. Polskę reprezentowali: A. Liszka, M. Germata, I. Kusztal i G. Galica. Mistrzami została sztafeta norweska, drugie miejsce zajęła sztafeta niemiecka, a trzecie reprezentacja Francji.
W sztafecie juniorów wygrała drużyna niemiecka, przed francuską i austriacką. Reprezentacji polski zajęli ósme miejsce. Wystartowali: A. Nędza-Kubiniec, B. Skrobiszewska, K. Badacz i F. Suchodolski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze