W ramach Mistrzostw Polski Młodzików w biathlonie rozegrane zostały sztafety.
W kategorii młodzik wygrała sztafeta UKN Melafir Czarny Bór w składzie: Mikołaj Urbaniak, Bartłomiej Kubacki, Łukasz Sinkiewicz.
Wśród młodziczek najlepsza była pierwsza sztafeta MUKN Pod Stróżą Lubawka w składzie: Zuzanna Bogusławska, Nadia Andrzejczak, Hanna Dereń. Trzecie miejsce zajęła sztafeta UKN Melafir Czarny Bór (Judyta Lipowicz, Maja Filip, Zuzanna Tomasiak). Druga sztafeta MUKN Pod Stróżą Lubawka (Jagoda Klag, Zuzanna Kulikowska, Amelia Charęza) zajęła piąte miejsce.
W kategorii młodzików młodszych sztafeta MUKN Pod Stróżą (Igor Bizoń, Nikodem Harasym, Kajetan Szlendak) zajęła piąte miejsce. Drużyna UKN Melafir (Gracjan Orzysło, Antoni Mucha, Eryk Makuch) była szósta.
W rywalizacji młodziczek młodszych pierwsza sztafeta MUKN Pod Stróżą Lubawka (Nikola Trela, Lili Sabat, Laura Maik) zajęła drugie miejsce. Trzecie miejsce wywalczyła sztafeta UKN Melafir Czarny Bór (Ewa Bochenek, Milena Tomasiak, Amelia Stankiewicz). Druga sztafeta MUKN Pod Stróżą (Luara Wąsowska, Aurelia Tomasik, Kaja Szlendak) była 13.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze