Tradycyjnym Polonezem rozpoczęło się dzisiejsze pożegnanie absolwentów w Szkole Podstawowej numer 1 w Kamiennej Górze. Szkołę w tym roku skończyło ponad setka szóstoklasistów.
Zakończenie roku to okazja do wręczenia nagród i wyróżnień za cały okres nauki, a w szczególności za mijają rok. Rada Rodziców przyznała Martynie Nieczyperowicz tytuł Najlepszego Absolwenta.

Każda klasa zrobiła sobie pamiątkową fotografię przed budynkiem szkoły.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze