W piątek (7 czerwca) rozegrany został Turnieju Klas VI o Puchar Burmistrza Kamiennej Góry.
Szóstoklasiści grali w pikę nożna na Orliku przy Zespole Szkół przy ul. Lubawskiej w Kamiennej Górze.
Do rywalizacji stanęło 5 drużyn z obu kamiennogórskich szkół podstawowych. Zwyciężyła klasa 6f ze Szkoły Podstawowej nr 1.

Kolejne miejsca:
II - klasa 6b ze Szkoły Podstawowej nr 1,
III - klasa 6b ze Szkoły Podstawowej nr 2,
IV- klasa 6c ze Szkoły Podstawowej nr 1,
V - klasa 6a ze Szkoły Podstawowej nr 1.
Organizatorem imprezy był Szkolny Związek Sportowy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze