Dzisiaj (piątek, 31 stycznia) w Zespole Szkół w Lubawce odbył się IX Finał Szkolnego Konkursu Kolęd.
W konkursie uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej (w kategoriach klas I-III i IV-VI) oraz gimnazjum.
Prezentacja oceniało jury w składzie: ksiądz dziekan Józef Czekański, dyrektor Zespołu Szkół Beata Obrzut oraz dyrektor Gimnazjum Anna Matysiak.
W kategorii klas I ? III ? pierwsze miejsce zajęła Anna Marmuszewska (II a), drugie Daria Płachta (III b), trzecie Monika Dmochowska (II b). W klasach IV ? VI najlepiej wypadła Nikola Durlak (V a), drugie miejsce zajęła Laura Ogorzałek (VIb), natomiast trzecie Adrianna Sokańska (Vb). W najstarszej grupie jury najwyżej oceniło Kamilę Durlak (IIIc), drugie miejsce zajęła Magdalena Kościcka (IIIc), a trzecie zajął Marcin Wojdacki (II c).
Organizatorami konkursu byli: ksiądz Andrzej Tarnowski oraz Beata Godla.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze