Reklama

Szkolne kolędy

Dzisiaj (piątek, 31 stycznia) w Zespole Szkół w Lubawce odbył się IX Finał Szkolnego Konkursu Kolęd.

W konkursie uczestniczyli uczniowie szkoły podstawowej (w kategoriach klas I-III i IV-VI) oraz gimnazjum.

Prezentacja oceniało jury w składzie: ksiądz dziekan Józef Czekański, dyrektor Zespołu Szkół Beata Obrzut oraz dyrektor Gimnazjum Anna Matysiak.

W kategorii klas I ? III ? pierwsze miejsce zajęła Anna Marmuszewska (II a), drugie Daria Płachta (III b), trzecie Monika Dmochowska (II b). W klasach IV ? VI najlepiej wypadła Nikola Durlak (V a), drugie miejsce zajęła Laura Ogorzałek (VIb), natomiast trzecie Adrianna Sokańska (Vb). W najstarszej grupie jury najwyżej oceniło Kamilę Durlak (IIIc), drugie miejsce zajęła Magdalena Kościcka (IIIc), a trzecie zajął Marcin Wojdacki (II c).

Reklama

Organizatorami konkursu byli: ksiądz Andrzej Tarnowski oraz Beata Godla.

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama