W Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbędą się otwarte mistrzostwa powiatu w szachach. Turniej rozegrany zostanie 5 listopada, początek o godzinie 10:00.
KOMUNIKAT ORGANIZACYJNY OTWARTYCH MISTRZOSTW POWIATU KAMIENNOGÓRSKIEGOW SZACHACH POD PATRONATEM BURMISTRZA MIASTA KAMIENNA GÓRA
1. TERMIN I MIEJSCE
- 05 listopada 2022 roku (sobota), godz. 10 – Centrum Kultury w Kamiennej Górze, ul. Kościuszki 4
2. ORGANIZATORZY
- Urząd Miasta w Kamiennej Górze, Gmina Wiejska Kamienna Góra
- Centrum Kultury w Kamiennej Górze
- Powiatowe i Gminne Zrzeszenie LZS w Kamiennej Górze
- UKS ZADRNA Kamienna Góra, UKS DEBIUT Przedwojów
3. UCZESTNICTWO / KATEGORIE
- Wszyscy miłośnicy gry w szachy.
Klasyfikacja kobiet i mężczyzn w następujących kat. wiekowych:
- młodzik ur. 2010 i młodsi
- junior młodszy ur. 2009-2007
- junior starszy ur. 2006-2004
- senior ur. 2003 i starsi
4. PROGRAM
- systemem rozgrywek – Turniej rozegrany zostanie w jednej grupie - systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund, 15 minut na partie dla zawodnika.
Obowiązują aktualne przepisy gry FIDE oraz Kodeks Szachowy.
5. SPRAWY FINANSOWE / NAGRODY
- nagrody honorowe w klasyfikacji indywidualnej (nagrody rzeczowe, medale, dyplomy)
- Turniej współfinansowany przez: Urząd Miasta w Kamiennej Górze
Urząd Gminy w Kamiennej Górze, Starostwo Powiatowe w Kamiennej Górze
6. SPRAWY RÓŻNE
Turniej odbędzie się zgodnie z przepisami dotyczącymi stanu epidemii koronawirusa.
Mile widziane wcześniejsze zgłoszenia: Wiesław Lipień tel. 605403719, e-mail: [email protected]
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze