W Centrum Kultury w Kamiennej Górze rozegrany został Feryjny Turniej Szachowy. Udział wzięło 24 zawodników.
TUrniej rozegrano w 8 rundach po 10 minut na zawodnika na partię. Z kompletem punktów wygrał Michał Homoncik (WKSz Hetman Wałbrzych). Drugie miejsce zajął Bartosz Rusiński z Przedwojowa. Obaj grali w kategorii do lat 14. Trzecie miejsce zajęła Aleksandra Rumińska z Miszkowic, najlepsza w kategorii do lat 17.
Kolejne miejsca zajęli: Artur Mucha (UKS Debiut Przedwojów), Paulina Wielosik (UKS Zadrna Kamienna Góra), Dominik Kasprzyk (Chełmsko Śląskie), Kamil Piekarski (Lubawka), Natalia Jarmołowicz (Kamienna Góra), Stanisław Stach (Lubawka) najlepszy w kategorii do lat 11, Kacper Kurnyta (Kamienna Góra), Nikodem Haramus (Kamienna Góra) najlepszy w kategorii do lat 8, Justyna Łuczak (Ogorzelec), Michał Kawerski (Wrocław), Mateusz Kowbel (Kamienna Góra), Dominik Bogacz (Kamienna Góra), Wojciech Pichnar (Przedwojów), Marta Pichnar (Przedwojów), Szymon Rymer (Kamienna Góra), Damian Piotrowski (Kowary), Hanna Wiernik (Kamienna Góra), Karolina Tadla (Kamienna Góra), Filip Bogacz (Kamienna Góra), Jakub Jasiński (Krzeszów), Amelia Lesiuk (Kamienna Góra).
Turniej był częścią feryjnej oferty przygotowanej przez Centrum Kultury w Kamiennej Górze.
Zobacz także:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze