W Centrum Kultury w Kamiennej Górze odbyły się pierwsze z zaplanowanych podczas ferii zajęcia Szach-mat. W spotkaniu z szachami mogą uczestniczyć dzieci i młodzież.
W zajęciach uczestniczyło kilkoro młodych szachistów, którzy pod opieką Wiesława Lipienia poznają tajniki królewskiej gry. Jutro (czwartek) kolejne zajęcia, a środę (24 stycznia) turniej szachowy. Zajęcia i turniej rozpoczynają się o godzinie 10:00.
Zobacz także:

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze