Reklama

Sylwestrowa noc okiem ratowników

Są już pierwsze podsumowania sylwestrowej nocy. Sporo pracy mieli ratownicy na terenie województwa.

Zespoły jeleniogórskiego Pogotowia Ratunkowego, działa również na terenie powiatu kamiennogórskiego, odnotowały prawie 100 wyjazdów. Wyjazdy związane były z nadużywaniem alkoholu, bójkami i urazami po upadkach na śliskiej nawierzchni. Dwie osoby wymagały pomocy w związku z urazami związanymi z używaniem fajerwerków.

Na terenie całego Dolnego Śląska strażacy wyjechali do 63 pożarów. Odnotowali również 11 interwencji związanych z fajerwerkami. 

Reklama

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Źródło: Komenda Wojewódzka PSP / Pogotowie ratunkowe Jelenia Góra
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama