Są już pierwsze podsumowania sylwestrowej nocy. Sporo pracy mieli ratownicy na terenie województwa.
Zespoły jeleniogórskiego Pogotowia Ratunkowego, działa również na terenie powiatu kamiennogórskiego, odnotowały prawie 100 wyjazdów. Wyjazdy związane były z nadużywaniem alkoholu, bójkami i urazami po upadkach na śliskiej nawierzchni. Dwie osoby wymagały pomocy w związku z urazami związanymi z używaniem fajerwerków.
Na terenie całego Dolnego Śląska strażacy wyjechali do 63 pożarów. Odnotowali również 11 interwencji związanych z fajerwerkami.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze