Jutro (piątek, 18 grudnia) w krzeszowskim opactwie obchodzone będzie Święto Światła ? rocznicę odnalezienie Cudownej Ikony Matki Bożej Łaskawej po prawie 196 latach nieobecności.
Pogram dnia jest następujący:
O godz. 7.00 ? Msza Św. w Zakrystii Bazyliki. Po Eucharystii rozpoczęcie czuwania modlitewnego przed Ikoną Matki Bożej Łaskawej w zakrystii Bazyliki ? miejsca odnalezienia Ikony.
O godz. 15.00 ? Koronka do Bożego Miłosierdzia.
Główne uroczystości odbędą się po Mszy Św. wieczornej o 17.00.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze