Policjanci z powiatu kamiennogórskiego uczestniczyli w akademii z okazji Święta Policji. Tradycyjnie byłą to okazja do wręczenia awansów i nagród.
Uroczystość zorganizowana została w sali widowiskowej Centrum Kultury. Na widowni oprócz funkcjonariuszy zasiedli zaproszeni goście, samorządowcy, szefowie współpracujących instytucji, policyjni emeryci oraz rodziny funkcjonariuszy.
Awanse otrzymali:
Na stopień starszego posterunkowego awansowani zostali posterunkowi: Tomasz Bujakowski, Klaudia Cyrek, Małgorzata Gałek, Patryk Jasnos, Łukasz Kosek, Piotr Maurer, Bernadeta Michalik, Sandra Nowak, Jakub Piechaczek, Daniel Salbert, Bartosz Ziemniak.
Awans na stopień sierżanta otrzymali starsi posterunkowi: Patrycja Cisek i Agata Markiewicz.
Starszymi sierżantami zostali sierżanci: Daniel Pilarski, Klaudia Grzyb, Konrad Popereka, Paweł Chodacki, Konrad Łosiewicz.
Awans na stopień sierżanta sztabowego otrzymali starsi sierżanci: Katarzyna Lechman i Mateusz Zywert.
Młodszym aspirantem został sierżant sztabowy Łukasz Izworski.
Aspirantami zostali młodsi aspiranci: Aneta Jurkowska, Dariusz Jurkowski, Marcin Łabendowicz, Artur Zieliński.
Na stopień aspiranta sztabowego awansowany został starszy aspirant Grzegorz Trziszka.
Kamiennogórscy funkcjonariusze uczestniczyli również w wojewódzkich obchodach swojego święta
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze