Kamiennogórscy policjanci brali udział w wojewódzkich obchodach Święta Policji, które odbyły się we Wrocławiu.
Komendant kamiennogórskiej jednostki Mariusz Rusiecki otrzymał awans na podinspektora. Brązowe medale za długoletnią służbę otrzymali aspirant sztabowy Tomasz Kurasz (naczelnik Wydziału Prewencji) oraz aspirant sztabowy Marcin Bącal (dyżurny).
Kamiennogórską jednostkę reprezentował również poczet sztandarowy w składzie: sierżant Daniel Pilarski, starszy posterunkowy Paweł Chodacki oraz starszy posterunkowy Rafał Kuś.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze