Na wszystkich pracowników Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Chełmsku Śląskim czekała dzisiaj niespodzianka. Z okazji zbliżających się świąt Mikołaj przygotował świąteczny poczęstunek i upominki.
Dyrektor szkoły Waldemar Szwalec w formie zdalnej złożył świąteczne i noworoczne życzenia nauczycielom i pracownikom szkoły ? ?Niech magiczna moc Wigilijnego Wieczoru przyniesie spokój i radość. A Nowy Rok obdaruje pomyślnością i szczęściem?.
Życzmy sobie wszyscy, by jak najszybciej szkoła zapełniła się radosnym gwarem uczniów.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze