W piątek święto obchodzi święty Krzysztof, patron kierowców. Z tej okazji w niedzielę w wielu parafiach odbędzie się święcenie pojazdów.
W Lubawce wieczorna msza (godzina 17) połączona z błogosławieństwem kierowców odprawiona zostanie w kościele na Podlesiu.
W Krzeszowie proboszcz zaprasza kierowców na mszę o godzinie 12. Błogosławieństwo kierowców zaplanowane jest również po mszach w Krzeszówku i Czadrowie.
W Marciszowie kierowcy zaproszeni są na mszę o godzinie 11:30.
W parafii pw. świętych apostołów Piotra i Pawła poświęcenie pojazdów odbędzie się po mszy o godzinie 10:30.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze