Przy akompaniamencie samochodowych klaksonów odbyło się tradycyjne święcenie pojazdów na rynku w Chełmsku Śląskim.
W tym roku uwagę zwracał odnowiony Ursus C-328 z 1962 roku. Podczas uroczystości zbierane były datki na zakup samochodów dla misjonarzy.

Po poświęceniu wierni przeszli na pobliskie wzgórze, do kaplicy św. Anny, na odpust.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze