Reklama

Świąteczna piosenka WOK

Zamiast życzeń… świąteczna piosenka! Wałbrzyski Ośrodek Kultury w nietypowy sposób życzy spokojnych świąt Bożego Narodzenia

„O co chodzi?” to świąteczna piosenka przygotowana i zaśpiewana przez pracowników Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury. W tym roku postanowiliśmy w nietypowy, muzyczny sposób złożyć życzenia mieszkańcom Wałbrzycha. Muzykę do utworu napisał Jurand Wójcik, który wspólnie z Karoliną Jefmańską przygotowali także tekst piosenki. Zaśpiewali… pracownicy Wałbrzyskiego Ośrodka Kultury.

Muzyczną niespodzianką chcieliśmy przypomnieć wszystkim, że święta to czas miłości, czas, który powinniśmy spędzić ze swoimi bliskimi i tego wszystkim Państwu życzymy!

Reklama

Link do filmu - https://youtu.be/imjXqhjkpxs

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama