Wczoraj rozpoczęły się Mistrzostwa Świata w biathlonie letnim. Zawody rozgrywane są w Otepaa w Estonii.
W pierwszym dniu juniorzy i juniorki rywalizowali w super sprintach. Na starcie stanął Jaku Potoniec. Zawodnik z powiatu kamiennogórskiego wystartował w pierwszym biegu eliminacyjnym i awansował do biegu finałowego. W finale walczyło 30 zawodników, w tym 4 Polaków. Jakub Potoniec zajął 20 miejsce, wśród Polaków był trzeci. Najlepszy z Polaków, Fabian Suchodolski zajął 12 miejsce.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze