W najbliższą sobotę (10 stycznia) młode siatkarki KS Sudety Kamienna Góra rozegrają kolejny ligowy mecz.
W tej fazie rozgrywek zawodniczki Sudetów walczą o miejsca 16-18 Dolnośląskiej Ligi Juniorek Młodszych. W sobotę rozegrają pierwszy mecz na tym etapie rozgrywek. Podejmować będą WKSGYMSPORT.
Mecz rozpocznie się o godzinie 11:00 w sali ZSZiO w Kamiennej Górze.
W grupie grają również zawodniczki KS Olimpia Jawor. Ten etap rozgrywek trwać będzie do 7 marca.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze