Młodzi siatkarze reprezentujący KS Sudety Kamienna Góra zagrali dzisiaj (sobota, 28 kwietnia) w wiosennym turnieju siatkówki rozgrywanym w Jeleniej Górze.
Chłopcy grali w kategorii młodzik. Zajęli drugie miejsce Turniej wygrała drużyna IKS Jelenia Góra. Trzecie miejsce zajął TJ Jablonec (Czechy).
Kamiennogórscy zawodnicy grali przy dopingu licznej grupy kibiców - rodziców.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze