W Kamiennej Górze powstaje kolejny klub piłki siatkowej. Tym razem, z inicjatywy Witolda Zdrojewskiego, organizuje go stowarzyszenie Nasz Region.
Nowy klub nosi nazwę "Sudety-bis". Aktualnie prowadzony jest nabór młodzików (chłopcy z V i VI klasy szkoły podstawowej). Spotkanie organizacyjne odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze (ul. Jeleniogórska) w czwartek (9 stycznia) 2014r. o godzinie 17:00.
Więcej - kliknij tutaj
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze