Reklama

Sudety i "jedynka"

Sześć drużyn uczestniczyło w turnieju piłki siatkowej dziewcząt rozegranym w Janowicach Wielkich. Wśród ekip była reprezentacja z Kamiennej Góry.

Aktualizacja 11.03.2018.

Pełna nazwa drużyn, które zajęły 4 i 5 miejsce to Karkonoska Akademia Siatkówki.

Oryginalna informacja
W turnieju zagrały dziewczęta reprezentujące Szkołę Podstawową nr 1 i KS Sudety Kamienna Góra.

Turniej zdominowały miejscowe zespoły. Pierwsze miejsce zajęły Sokoliki I Janowice Wielkie, drugie miejsce Sokoliki II. Trzecią lokatę wywalczyła drużyna SP nr 1 / KS Sudety Kamienna Góra. Czwarte miejsce zajęła Akademia Siatkówki z Karpacza, piąte AS Kowary, a szóste drużyna z Jaworzyny Śląskiej.

Skład zespołu Szkoły Podstawowej nr 1 / KS Sudety: H. Murawska, D. Druciak, K. Auksztulewicz, D. Lema, M. Olszak, M. Idek, O. Gajda, A. Lembowicz, K. Skrzydlewska. Opiekunowie zespołu : Z. Lema i P. Lema.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama