Już jutro (niedziela, 13 stycznia) kolejne półfinałowe turniej rozegrają młodziczki i młodzicy KS Sudety Kamienna Góra.
Siatkarki ostatni półfinałowy turniej rozegrają we Wrocławiu. Zagrają z UKS Koral Wrocław i MMKS Kłodzko.
Młodzicy grać będą w Kamiennej Górze, w hali ZSZiO (ul. Traugutta). Początek turnieju o godzinie 10:00. Do Kamiennej Góry przyjadą młodzi siatkarze z IKS Jelenia Góra oraz BTS Elektros Bolesławiec. Dla Sudetów będzie to ostatni turniej, pozostałe drużyny zagrają jeszcze za tydzień.
Ponieważ turniej odbywa się w dniu 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas przerw w meczach licytowane będą fanty. Uzyskana kwota trafi do puszki WOŚP. Po pierwszym meczu, około godziny 11, właściciela zmieni piłka z autografami Mistrzów Polski 2016-17 Zaksy Kędzierzyn-Koźle.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim i okolicach
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze