Reklama

Sudety dla WOŚP

Już jutro (niedziela, 13 stycznia) kolejne półfinałowe turniej rozegrają młodziczki i młodzicy KS Sudety Kamienna Góra.

 

Siatkarki ostatni półfinałowy turniej rozegrają we Wrocławiu. Zagrają z UKS Koral Wrocław i MMKS Kłodzko.

Młodzicy grać będą w Kamiennej Górze, w hali ZSZiO (ul. Traugutta). Początek turnieju o godzinie 10:00. Do Kamiennej Góry przyjadą młodzi siatkarze z IKS Jelenia Góra oraz BTS Elektros Bolesławiec. Dla Sudetów będzie to ostatni turniej, pozostałe drużyny zagrają jeszcze za tydzień.

Ponieważ turniej odbywa się w dniu 27. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, podczas przerw w meczach licytowane będą fanty. Uzyskana kwota trafi do puszki WOŚP. Po pierwszym meczu, około godziny 11, właściciela zmieni piłka z autografami Mistrzów Polski 2016-17 Zaksy Kędzierzyn-Koźle.

Reklama

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w powiecie kamiennogórskim  i okolicach

 

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama