Miało być uroczyste wciągnięcie flagi oraz koncert zespołu Wrzos i Orkiestry Dętej. Odbył się Dzień Strażaka, przerwany przez ulewny deszcz.
Władze Lubawki zapraszały dzisiaj na wciągnięcie flagi na maszt w rynku oraz koncert. Flaga cały czas dumnie powiewała przed ratuszem. Orkiestra Dęta zagrała hymn, a sekretarz gminy Lubawka Beata Śnieżna krótko przypomniał historię Konstytucji 3 Maja.
Chwilę później rozpoczęło się wręczanie strażakom z OSP za wysługę lat oraz wyróżnień dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.
Gdy zespół Wrzos i Orkiestra Dęta rozpoczęły prezentację majowych pieśni, lunął deszcz. Występ trzeba było przerwać.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze