Reklama

Strażackie święto w deszczu

Miało być uroczyste wciągnięcie flagi oraz koncert zespołu Wrzos i Orkiestry Dętej. Odbył się Dzień Strażaka, przerwany przez ulewny deszcz.

Władze Lubawki zapraszały dzisiaj na wciągnięcie flagi na maszt w rynku oraz koncert. Flaga cały czas dumnie powiewała przed ratuszem. Orkiestra Dęta zagrała hymn, a sekretarz gminy Lubawka Beata Śnieżna krótko przypomniał historię Konstytucji 3 Maja. 

Chwilę później rozpoczęło się wręczanie strażakom z OSP za wysługę lat oraz wyróżnień dla członków Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. 

Reklama

Gdy zespół Wrzos i Orkiestra Dęta rozpoczęły prezentację majowych pieśni, lunął deszcz. Występ trzeba było przerwać.

Na kogo zagłosujesz w pierwszej turze wyborów prezydenckich?

Pokaż swojego kandydata w tegorocznych wyborach

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama