Reklama

Na boisku w Janiszowie spotkali się dzisiaj członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu kamiennogórskiego. Młodzi strażacy uczestniczyli w festynie strażackim.

Podczas festynu członkowie dziecięcych i młodzieżowych drużyn mogli wziąć udział w zabawach strażackich i nie tylko. Dostępne były dmuchańce, popcorn, wata cukrowa. Były ciasta, kiełbasy i napoje. Można było także pomalować twarz.

Chętni mogli szukać zaginionych w komorze dymowej, strącać kręgle strumieniem wody lub gasić prawdziwy pożar. Można było również sprawdzić swoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy.

Reklama

Zabawy dla młodych strażaków przygotowały również kamiennogórskie policjantki, a pracownicy Nadleśnictwa propagowali wiedzę ekologiczną. 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama