Na boisku w Janiszowie spotkali się dzisiaj członkowie Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych z powiatu kamiennogórskiego. Młodzi strażacy uczestniczyli w festynie strażackim.
Podczas festynu członkowie dziecięcych i młodzieżowych drużyn mogli wziąć udział w zabawach strażackich i nie tylko. Dostępne były dmuchańce, popcorn, wata cukrowa. Były ciasta, kiełbasy i napoje. Można było także pomalować twarz.
Chętni mogli szukać zaginionych w komorze dymowej, strącać kręgle strumieniem wody lub gasić prawdziwy pożar. Można było również sprawdzić swoje umiejętności w zakresie pierwszej pomocy.
Zabawy dla młodych strażaków przygotowały również kamiennogórskie policjantki, a pracownicy Nadleśnictwa propagowali wiedzę ekologiczną.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze