Reklama

Strażacka niedziela w Leszczyńcu

Już po raz dwunasty na terenie gminy wiejskiej Kamienna Góra odbył się Memoriał imienia Włodka Respondka i Zdzisława Cebuli. 

W tym roku strażacy z pięciu jednostek z terenu gminy Kamienna Góra bawili się w Leszczyńcu. Memoriał jest obecnie okazją do spotkania i zabawy. Nie ma podczas niego rywalizacji. 

Patroni memoriału, druhowie Włodzimierz Respondek i Zdzisław Cebula, duży nacisk w strażackiej działalności stawiali na pracę z młodzieżą. Stąd podczas memoriału dmuchaniec dla dzieci oraz strażackie konkurencje dla członków dziecięcych i młodzieżowych drużyn pożarniczych.

Reklama

Po zabawie przychodzi czas na wspólną wizytę przy grobach obu druhów, złożenie kwiatów, zapalenie zniczy.
 

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama