Już po raz dwunasty na terenie gminy wiejskiej Kamienna Góra odbył się Memoriał imienia Włodka Respondka i Zdzisława Cebuli.
W tym roku strażacy z pięciu jednostek z terenu gminy Kamienna Góra bawili się w Leszczyńcu. Memoriał jest obecnie okazją do spotkania i zabawy. Nie ma podczas niego rywalizacji.
Patroni memoriału, druhowie Włodzimierz Respondek i Zdzisław Cebula, duży nacisk w strażackiej działalności stawiali na pracę z młodzieżą. Stąd podczas memoriału dmuchaniec dla dzieci oraz strażackie konkurencje dla członków dziecięcych i młodzieżowych drużyn pożarniczych.
Po zabawie przychodzi czas na wspólną wizytę przy grobach obu druhów, złożenie kwiatów, zapalenie zniczy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze