W przychodni Rodzina w Kamiennej Górze (ul. Kościuszki 6) od czwartku (26 marca) można oglądać nową wystawę zdjęć.
Po zdjęciach z Obozu Strażackiego Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych w Turawie kontynuowany jest cykl zdjęć związany z tematyką strażacką.
W cyklu Strażacka Brać oglądać można trzy jednostki OSP z gminy Kamienna Góra - OSP Pisarzowice, OSP Janiszów i OSP Ogorzelec. Zdjęcia prezentują składy osobowe tych jednostek, a także obrazują wielopokoleniowe przejmowanie działań.
Wśród zdjęć są też te związane z propagowaniem programu Pierwszy Ratownik, działalności Dolnośląskiej Komisji Historycznej, Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych, a także Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze