Pod koniec czerwca do wnęki w murze przy ul. Karola Miarki w Kamiennej Górze wróciła figura psa. Niestety dzisiaj znowu jest uszkodzona.
Zobacz także:
Figura ma nawiązywać do opowieści o psie pastora. Zwierzę w tym miejscu czekało na swojego pana. Figura była kilka razy uszkadzana, w końcu została zdemontowana i po odnowieniu zamontowana ponownie. Wytrzymał niewiele ponad miesiąc.
Dzisiaj przechodnie widzą uszkodzoną figurę. Tym razem brakuje fragmentu tylnej łapy.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze