Aktualizacja 11:44
Figurka został już zamontowana. Od razu wzbudziła zainteresowanie przechodniów.
Oryginalna informacja
To chyba najsłynniejszy kamiennogórski pies. Po dwóch miesiącach nieobecności wraca do wnęki w murze przy ul. Karola Miarki rzeźba.
Figura nawiązuje do opowieści o pastorze i psie, który za nim tęsknił. Ustawiona została w maju 2023 roku
Zobacz także:
Figurka była kilka razy uszkadzana, pies stracił ucho, łapę. W maju 2024 roku postać została usunięta. Dzisiaj wraca na swoje miejsce. Oby wytrzymała dłużej.
Zobacz także:
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze