W szkole w Chełmsku Śląskim odbędzie się spotkanie dotyczące zjawisku hejtu. W programie m.in. prapremiera teledysku przygotowanego przez zespół Sachiel i dzieci ze szkoły.
Spotkanie zaplanowane jest na 23 kwietnia, początek o godzinie 18:00. Oprócz prezentacji teledysku zaplanowane są wystąpienia m.in. psychologa. Rozmowa z członkami zespołu oraz twórcami teledysku. Całe spotkanie poświęcone będzie zjawisku hejtu.

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze