Przyszli technicy uczący się w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze wyjechali na staże zawodowe do Włoch. W tym roku mieszkają w nadmorskiej miejscowości Celle Ligure niedaleko Genui.
Uczniowie będą odbywać praktyki zawodowe w miejscowych firmach. Po pracy będą mieli czas na poznanie regionu, w którym przebywają.
Do Włoch wyjechało 26 uczniów. To kolejny wyjazd zorganizowany w ramach programu Erasmus+.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze