Reklama

Marciszów wygrał wszystko, co mógł

Na stadionie przy ul. Słowackiego w Kamiennej Górze obyły się dzisiaj Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych i Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii wywalczyli prawo reprezentowania powiatu w zawodach wojewódzkich.

Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn MDP i dziewięć OSP. Rywalizacja prowadzona była oddzielnie dla drużyn kobiecych i męskich.

Jedyną drużyną dziewczęcą w kategorii MDP była reprezentacja jednostki z Ptaszkowa. Dziewczyny zajęły więc pierwsze miejsce.

Reklama

Wśród drużyn chłopięcych wygrała reprezentacja MDP Marciszów, drugie miejsce zajął Okrzeszyna, a kolejne Ptaszków, Ogorzelec i Leszczyniec.

Wśród kobiecych drużyn OSP najlepsza okazała się reprezentacja OSP Marciszów, drugie miejsce zajęły Pisarzowice, a trzecie Ptaszków.

W kategorii mężczyzn wygrała Ochotnicza Straż Pożarna z Marciszowa. Drugie miejsce zajęło OSP Chełmsko Śląskie, a kolejne Pisarzowice, Ogorzelec, Opawa  i Krzeszów.
 

Na kogo zagłosujesz w pierwszej turze wyborów prezydenckich?

Pokaż swojego kandydata w tegorocznych wyborach

Miejsce zdarzenia mapa Kamienna Góra
Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama