Chorwacja to nowe miejsce odbywania praktyk przez uczniów Zespołu Szkól Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze.
W sobotę na staż do firm z chorwackiego Splitu wyjedzie grupa uczniów ZSZiO. Wyjazd finansowany jest z programu Erasmus+.
W wyjeździe uczestniczą gastronomowie, logistycy, spedytorzy i handlowcy. Straż trwać będzie 4 tygodnie.
To pierwszy wyjazd młodzieży z ZSZiO na staż do Chorwacji. Do tej pory uczniowie z tej szkoły brali udział w stażach w Niemczech, Szwecji i Portugalii.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze