Reklama

Statystyki wyjazdów 2022

Corocznie portal strażacki.pl przygotowuje zestawienie najczęściej wyjeżdżających jednostek OSP z podziałem na województwa. Według statystyk Państwowej Straży Pożarnej w 2022 strażacy interweniowali 45 640 razy. W większości działań brali udział ochotnicy.

Jednostka Państwowej Straży Pożarnej Kamiennej Górze interweniowała w 2022 roku 584 razy (195 pożarów, 354 miejscowe zagrożenia, 35 alarmów fałszywych). W skali województwa najwięcej wyjazdów miały jednostki z Wrocławia – JRG1 2085 wyjazdów, JRG3 1888 wyjazdów, JRG4 1865.

Na terenie województwa w 2022 roku działało 683 jednostek ochotniczych. Najwięcej wyjazdów zanotowała OSP Bierutów z blisko 300 interwencjami.

Na terenie powiatu kamiennogórskiego najwięcej pracy mieli ratownicy z Lubawki, którzy wyjeżdżali 126 razy. Ich koledzy z Marciszowa zaliczyli 112 wyjazdów. Druhowie z OSP Chełmsko Śląskie interweniowali 84 razy. OSP Krzeszów 45 interwencji.

Reklama

Uwaga - prezentowane dane statystyczne są danymi poglądowymi. Ze względu na możliwe błędy, sposób ewidencjonowania i archiwizowania wyjazdów w cyfrowym systemie ewidencji zdarzeń PSP, zaprezentowane liczby mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych wyjazdów.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama