W sobotę (19 marca) odbył się V Ogólnopolski Turniej Minisiatkówki Zgierz Cup w kategorii „trójek”. W zawodach uczestniczyło 26 zespołów z 6 województw: łódzkiego, wielkopolskiego, mazowieckiego, śląskiego i dolnośląskiego.
Do walki pod siatką stanęły najlepsze drużyny w Polsce m.in: KS Saska Warszawa. UKS Volley 34 Łódź, UKS Lider Rokietnica, UKS Szamotulanin Szamotuły, UKS Lider Konstantynów Łódzki, UKS Gminy Miękinia, MKS Radzionków, MUKS "Dargfil" Tomaszów Maz., UKS Puma Komorniki, Łaskovia Łask, UKS Dębina Nieporęt, UKS Lesznowola, LKS Wrzos Międzyborów, UKS Piątka Turek, Jedynka Milicz, KS Siatkarz Koło.
W zawodach bardzo dobrze zaprezentowała się trójka reprezentująca AMS Mini Volley Kamienna Góra. Inez Chmielewska, Magdalena Lema, Antonina Olszak dopiero w finale odniosły porażkę, kończąc zawody na drugim miejscu, zdobywając puchar i srebrne medale.
- To był bardzo udany turniej dla naszych siatkarek. Gratulacje dla całej ekipy za włożony wysiłek i wielkie serce do walki. Jestem bardzo zadowolony z występu i postawy zawodniczek. Turniej był doskonałą formą treningu w cyklu przygotowań do Mistrzostw Dolnego Śląska. - mówi trener Marcin Bieńkowski.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze