Reklama

Srebro na Dolnym Śląsku

W Świdnicy rozegrany został wojewódzki turniej piłki siatkowej "czwórek". O tytuł mistrza Dolnego Śląska walczyły reprezentacje czterech szkół, mistrzowie stref.

W turnieju zagrała reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 1 z Kamiennej Góry, SP50 Wrocław, SP6 Świdnica i SP Rzeczyca.

W pierwszym spotkaniu drużyna SP1 przegrała 0:2 z SP 50 Wrocław. Kolejne mecze kamiennogórzanie wygrali 2:1 z SP 6 Świdnica i 2:0 z SP Rzeczyca.

Mistrzami Dolnego Śląska zostali zawodnicy z Wrocławia, a brąz zdobyli siatkarze ze Świdnicy. Reprezentacja kamiennogórskiej "jedynki" wywalczyła srebrne medale i tytuł wicemistrzów województwa.

Reprezentacja SP1 wystąpiła w składzie: Kuba Andrzejczyk, Ignacy Osmolak, Dawid Niezgoda (wybrany do najlepszej czwórki turnieju), Natan Jaszek, Kuba Skotarczak, Filip Pach, Adam Giedrewicz, Antoni Piech, Kacper Zieliński. Opiekunem drużyny jest Sławomir Skotarczak.

Reklama

 

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama