Jak informuje rzecznik burmistrza Kamiennej Góry, w czwartek, 19 września w Kamiennej Górze rozpocznie się akcja usuwania worków z piaskiem. Będą zabierane z ulic od wczesnych godzin porannych.
- Ponieważ docierają do nas sygnały, że niektóre osoby i firmy chciałby zachować worki, prosimy, aby zmagazynowały je na swoim terenie przed akcją sprzątania. - informuje rzecznik.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze