Reklama

Sprinty w Jakuszycach

W ramach finałowych zawodów z cyklu "Celuj w Igrzyska" - Puchar Polski kat.I w Jakuszycach rozegrane zostały biathlonowe sprinty.

Małgorzata Lubos zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii, Stanisław Bodzek był drugi, a Hanna Dereń i Paweł Krawiec wywalczyli trzecie miejsca.

Pozostałe wyniki:

Kategoria Młodziczka:
miejsce 7 - Kornelia Kmiecik
miejsce 13 - Maria Bizoń
miejsce 23 - Iga Bentkowska
miejsce 27 - Michalina Harasym

Kategoria Młodzik:
miejsce 4 - Mateusz Gałkowski
miejsce 9 - Antoni Sopata

Kategoria Młodziczka młodsza:
miejsce 8 - Nadia Andrzejczak
miejsce 11 - Zuzanna Bogusławska
miejsce 25 - Maja Lamek
miejsce 26 - Jagoda Klag
miejsce 30 - Amelia Charęza
miejsce 36 - Zuzanna Kulikowska

Reklama

Kategoria Młodzik młodszy:
miejsce 16 - Filip Szajnowski

Źródło: facebook / MUKN Pod Stróżą Lubawka

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama