Na Mistrzostwach Świata Juniorów i Juniorów Młodszych w biathlonie odbyły się dzisiaj biegi sprinterskie młodszej kategorii.
Dziewczęta wystartowały na dystansie 6 km. Wygrała Niemka Julia Tannheimer. Najlepszą Polką była Oliwia Arendarczyk, która zajęła 22 miejsce. Majka Germata była 40. Obie zawodniczki reprezentują UKN Melafir Czarny Bór i są wychowankami MUKN Pod Stróżą Lubawka. Amelia Liszka zajęła 47 miejsce. Milena Widlak 54.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze