W ramach projektu "i[NK]luzja obrazu w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Kamiennej Górze odbędzie się spotkanie autorskie z Tadeuszem Piotrem Prociakiem.
Gość spotkania to fotograf i projektant graficzny. Absolwent Wyższego Studium Fotografii w Warszawie (1993 r.). Członek Związku Polskich Artystów Fotografików. Właściciel Agencji Fotograficznej PRO-FOT.
- Artysta zaprezentuje swoje prace i poprowadzi kuratorskie oprowadzanie po wystawie, która powstanie specjalnie na czas wydarzenia - informują organizatorzy.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze