Centrum Kultury w Kamiennej Górze zaprasza na spotkanie autorskie z Tadeuszem Piotrem Prociakiem.
Spotkanie odbędzie się 10 lutego w Galerii Centrum. Początek spotkania o godzinie 17, wstęp wolny.
Tadeusz Piotr Prociak to fotograf, autor książek, albumów i przewodników. Uczestnicy spotkania poznają przygody prowadzącego podczas wypraw na pięciu kontynentach.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze