Jak informują strażacy z OSP Chełmsko Śląskie, wczoraj (sobota, 21 sierpnia) przed godziną 22 wezwani zostali do płonącego samochodu w Błażejowie.
Do akcji ruszyły dwa zastępy OSP Chełmsko oraz dwa z PSP Kamienna Góra. Gdy strażacy przyjechali na miejsce, cały samochód objęty był płomieniami. W pobliżu stały inne pojazdy oraz maszyny. Strażacy ugasili pożar.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze