Wczoraj wieczorem strażacy walczyli z pożarem traw w Świdniku. Ogień objął również bele siana. Strażacy apelują - Stop pożarom traw! Wypalanie traw jest niebezpieczne, szkodliwe dla przyrody i nielegalne.
We wczorajszej akcji uczestniczyli strażacy z PSP Kamienna Góra, OSP Świdnik i OSP Marciszów.
Strażacy przypominają, za wypalanie traw grożą surowe konsekwencje prawne – kara grzywny, aresztu, a w poważnych przypadkach nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze