Cztery piłkarskie drużyny zagrały dzisiaj (niedziela, 16 lipca) na stadionie w Lubawce.
Orzeł Lubawka, Włókniarz Chełmsko Śląskie, Czarni Przedwojów i Bóbr Opawa przygotowują się do nowego sezonu piłkarskiego. Spotkanie w Lubawce było dla każdej z ekip okazją do rozegrani trzech sparingów.
Piłkarski sezon rozpocznie się 15 sierpnia: W sierpniu ruszają ligi
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze