W ramach przygotowań do rundy wiosennej piłkarze Orła Lubawka rozegrali dzisiaj (niedziela, 5 marca) wyjazdowe spotkanie z Halniakiem Miłków.
Lider jeleniogórskiej klasy A już pierwszą akcję (1") zakończył zdobyciem bramki. Orzeł odpowiedział w 20 minucie trafieniem Musiała. Doświadczony zawodnik lubawskiego klubu podwyższył wynik w 35 minucie.
W drugiej połowie przewagę Orła powiększył Lech. Halniak odpowiedział drugą bramką, ale było to wszystko na co gospodarzy było dzisiaj stać. Do końca meczu bramki zdobywali lubawscy piłkarze: Kogut i Musiał.
Halniak Miłków : Orzeł Lubawka - 2:5 (1:2)
Za tydzień zaplanowany jest sparing Orła z Górnikiem Boguszów-Gorce. Godzina i miejsce rozegrania meczu nie są jeszcze ustalone.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze