Piłkarze Orła Lubawka rozegrali drugi mecz kontrolny przed wznowieniem piłkarskiej ligi. Tym razem grali z Iskrą Witków.
Przed tygodniem Orzeł uległ czarnym Przedwojów 1:4. Kontuzji doznał Kuba Jabłonka.
Tym razem Orzeł wygrał 4:3 z Iskrą Witków.
Bramki dla Orła: K. Musiał (2), M. Pach, D. Marciniak.
Źródło: facebook / Orzeł Lubawka
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze