Od wielu lat tradycją Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze jest styczniowy Koncert Świąteczno-Noworoczny połączony z licytacjami na rzecz WOŚP. Pomimo wyjątkowej sytuacji w tym roku, Orkiestra w SP2 zagrała ponownie.
Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej został zorganizowany kiermasz dla uczniów klas I-III. Wolontariusze ?Świetliki? przygotowali stoiska ze słodkościami, zabawkami i książakmi. W ten sposób udało się zebrać kwotę 4850,50 zł.
Nie jest to jednak ostateczny wynik, ponieważ na konto Rady Rodziców cały czas wpływają datki od rodziców oraz poszczególnych klas.
Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze