Reklama

SP2 dla WOŚP

Od wielu lat tradycją Szkoły Podstawowej nr 2 w Kamiennej Górze jest styczniowy Koncert Świąteczno-Noworoczny połączony z licytacjami na rzecz WOŚP. Pomimo wyjątkowej sytuacji w tym roku, Orkiestra w SP2 zagrała ponownie.

 

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej został zorganizowany kiermasz dla uczniów klas I-III. Wolontariusze ?Świetliki? przygotowali stoiska ze słodkościami, zabawkami i książakmi. W ten sposób udało się zebrać kwotę 4850,50 zł.

Nie jest to jednak ostateczny wynik, ponieważ na konto Rady Rodziców cały czas wpływają datki od rodziców oraz poszczególnych klas.

Aplikacja na Androida

Obserwuj nas na Obserwuje nas na Google NewsGoogle News

Chcesz być na bieżąco z wieściami z naszego portalu? Obserwuj nas na Google News!

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się


Reklama

Wideo powiatowa.info




Reklama
Reklama
Reklama
Reklama